استفاده از کرم ضدآفتاب نشه فراموش، حتی در خانه

سلامانه: شروع یائسگی می‌تواند نقش موثری در از بین بردن جوانی پوست ایفا کند. اما می‌توان کمی روند آن را به تاخیر انداخت. به گزارش سرویس ترجمه سلامانه بهترین کار در این دوره سنی، این است که حتما به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید تا از بهترین توصیه‌ها و درمان‌ها برای مراقبت از پوست و افزایش زیبایی آن، برخوردار شوید. 
 
هیچ وقت استفاده از کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید
با افزایش سن، خشکی و شکنندگی موها به دلیل اینکه رطوبت طبیعی خود را از دست می‌دهد بیشتر می‌شود پس از روغن مو یا ماسک مو استفاده کنید تا خشکی و کم‌آبی موها را برطرف کند. 
هفته‌ای یکی دو بار به موهایتان روغن زیتون بزنید و آنها را به ملایمی ماساژ دهید. روغن زیتون باعث جذب رطوبت در پوست سر و موی شما می‌شود و با ماساژ خونرسانی بیشتری هم صورت می‌گیرد.
اگر در سنین یائسگی هستید و موهایتان نازک شده نسبت به آن بی‌توجه نباشید. به متخصص پوست و مو مراجعه کنید. در ضمن هوای پوستتان را هم داشته باشید درست است که با بالا رفتن سن، تولید کلاژن و الاستین کاهش می‌یابد و پوست شل و افتاده می‌شود. اما فراموش نکنید در کنار استفاده از کرم ضدآفتاب، حتما از کرم مرطوب‌کننده که حاوی ترکیبات تحریک‌کننده کلاژن مانند رتینول، پپتیدها هستند برای به حداکثر رساندن کلاژن‌سازی در پوست کمک بگیرید.  

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif