آماده باش بیمارستانهای تامین اجتماعی تهران در ایام نوروز

سلامانه :مدیرکل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران از آماده باش تمامی بیمارستانها و واحدهای اورژانس مراکز درمانی تابعه این اداره کل در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد .

 

 دکتر سید علی جمالیان گفت: تمامی بیمارستان‌ها و واحدهای اورژانس مراکز درمانی تابعه این اداره کل در ایام تعطیلات نوروزی به صورت آماده باش کامل در خدمت شهروندان عزیز ، بیمه شدگان محترم و بیماران مراجعه‌کننده خواهند بود و تمامی خدمات درمانی در این ایام همانند روزهای عادی ارائه خواهد شد.

وی اضافه کرد: به منظور رفاه و سلامتی بیمه‌شدگان و شهروندان در ایام نوروز، اداره کل درمان استان تهران اقدامات ویژه ای را در راستای آماده باش بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه  در نظر گرفته است.

جمالیان با اشاره به برقراری کشیک نوروزی توسط روسا و مدیران واحدهای درمانی تابعه گفت: در این ایام به طور مستمر از روزهای پایانی اسفند 92 تا 16 فروردین سال آینده درتیم‌های دو نفره و سه نفره ازبیمارستان‌ها و واحدهای اورژانس مراکز درمانی تابعه بازدید به عمل می آید.

وی از آماده باش و حضور تیم درمانی متشکل از پزشک و پرستار در تمامی واحدهای اورژانسی مراکز درمانی تابعه در ایام تعطیلات نوروزی  به منظور رفاه حال شهروندان و درمان بیماران خبر داد و افزود: اداره کل درمان استان تهران در ایام تعطیلات نوروزی با 11 بیمارستان، دو دی کلینیک و 25 کلینیک تابعه اداره کل درمان استان تهران به صورت آماده باش در خدمت بیمه‌شدگان و مراجعین محترم فعال  است که در این ایام بازدید کامل از آنها بعمل می آید، همچنین اورژانس بعضی از بیمارستان‌ها به صورت خاص و به صورت شبانه‌روزی مورد بازدید قرار می‌گیرند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.