۲۰ خصوصیتی که اگر داشته باشید دخترها دوست دارند به خواستگاری‌شان بروید

سلامانه :مرد واقعی همان مردی است که وقتی دیگران به او نگاه می‌کنند، انگیزه می‌گیرند و خیلی وقت‌ها هم نگاه شان با کمی حسادت همراه است.

 

او همان مردی است که دختر خانم‌ها دوست دارند به خواستگاری شان بیاید، مردی که مرکز توجه است و تحسین می شود. در ادامه با 20 خصوصیت این مردان آشنا می‌شوید.


1- مرد واقعی پشتکار دارد. هیچوقت تا پیروزی دست از کاری نمی‌کشد. همان مردی است که تا نفس آخر ایستادگی می‌کند.

2- مرد واقعی می‌تواند از خودش و خانواده‌اش دفاع کند.


3- مرد واقعی در بهترین فرم و اندام است. قوی و ورزشکار است و به سلامتش اهمیت میدهد.


4- مرد واقعی شجاع است. نه اینکه ترسی ندارد، نه. ترس دارد ولی در هر موقعیتی با ترس خود روبه‌رو می‌شود و بر آن غلبه میکند.


5- مرد واقعی می‌تواند سرگرم‌کننده باشد. شوخ‌طبع است و همیشه آدم‌های زیادی را با بذله‌گویی‌هایش دور خود جمع می‌کند.


6- مرد واقعی داستانهای زیادی برای تعریف کردن دارد. اشتباهاتی مرتکب شده اما توانایی این را دارد که از آنها درس بگیرد و اشتباهاتش را به شوخی و طوری تعریف کند که هر کسی دوست دارد درمورد آن بشنود.


7- مرد واقعی می‌تواند به خودش بخندد! این یکی از لازمه‌های مرد واقعی است. شما هیچوقت نمی‌توانید مرد واقعی را مسخره کنید، چون خودش هم به ما ملحق خواهد شد.


8- مرد واقعی متواضع است. بخشی از این بخاطر توانایی او برای خندیدن به خودش می‌آید. به هر پیروزی که دست پیدا کند، هیچوقت از خودش درنمی‌آید و اگر هم این اتفاق بیفتد می‌تواند دوباره مثل قبل خاکی شود.


9- مرد واقعی باسواد است. پیش نیاز سواد او مدرک تحصیلی نیست، بلکه عطش یادگیری است. او دوست دارد یاد بگیرد و این کار را می‌کند. این به او کمک می‌کند بتواند با افراد از هر وضعیت و موقعیت اجتماعی و اقتصادی ارتباط برقرار کند؛ خیلی راحت و هوشمندانه.


10- مرد واقعی، مرد مردهاست. مردی است که دوست نداشتن او بسیار سخت است. سرسخت و اکثر اوقات ساکت است اما می‌تواند هر لحظه زیر خنده زده و لطیفه‌ای تعریف کند.


11- مرد واقعی ارزش هر کلمه را می‌شناسد، فقط به این دلیل حرف نمی‌زند که صدای خود را بشنود. کلمات خود را بدقت انتخاب می‌کند. به قدرت آنها احترام می‌گذارد. چه در نوشتن و چه حرف زدن، فقط وقتی حرف نمی‌زند که دیگران حرف‌هایش را بشنوند، زمانی حرف می‌زند که چیز باارزشی برای گفتن داشته باشد.


12- مرد واقعی هدف دارد. این مشخص‌ترین خصوصیت اوست. در عین اینکه همه آدمها در زندگی خود سرگردانند تا خودشان را پیدا کنند، مرد واقعی سرگرم ساختن خودش است. هر روز برای نزدیک‌تر کردن خودش به هدفش، کاری انجام می‌دهد.


13- مرد واقعی پرتلاش و سخت‌کوش است. او می داند که بدون تلاش و کار سخت هیچ کاری به انجام نمی‌رسد.


14- مرد واقعی یک جنگنده است. می‌داند که بعضی چیزها تحت کنترل او نیستند اما برای کنترل چیزهایی که در اختیار اوست هر کاری می‌کند. نگران بقیه چیزهایی که کنترلی روی آنها ندارد نیست. نگران فردا نیست، برای ساختن امروز خود سخت در تلاش است.


15- مرد واقعی شروع‌کننده دعوا نیست اما اگر در دعوایی گرفتار شود، به آن خاتمه می‌دهد. قلدر نیست. از آن دسته آدم‌هایی نیست که دنبال دعوا می‌گردند تا زورآزمایی کنند اما اگر منطقی‌ترین کاری که باید انجام دهد، دعوا کردن باشد، این کار را خواهد کرد. او برای خراب کردن دعوا نمی‌کند، بلکه برای دفاع کردن از خود این کار را می‌کند.


16- مرد واقعی خوش‌استیل و خوش‌تیپ است. به ظاهر خود می‌رسد و به آن می‌بالد و مردم هم برای آن به او احترام می‌گذارند. او می‌داند چطور باید مثل یک مرد لباس بپوشد.


17- مرد واقعی می‌داند کیست، ارزش‌هایش بر زندگی او حکومت می‌کنند. هیچوقت از ارزش‌های خود سرپیچی نمی‌کند و تا لحظه آخر برای آنها می‌ایستد. حتی اگر در ایستادگی برای ارزش‌هایش تنها باشد، تا آخرین توان خود می‌جنگد.


18- مرد واقعی می‌داند با خانم‌ها چطور باید رفتار کند. او به زن‌ها احترام می‌گذارد و در هر موقعیتی به همسر خود کمک می‌کند. به او کمک می‌کند به آرزوهایش برسد.


19- مرد واقعی برای خشنود کردن همه آدم‌ها خود را به زحمت نمی‌اندازد چون می‌داند این کار غیرممکن است. هیچوقت نمی‌گذارد کسی زندگی او را اداره کند. او مرد خودش است. می‌داند چطور نباید اجازه دهد کسی از حد خود تجاوز کند و البته هیچوقت نمی‌تواند با یک زن حسود یا کنترل‌کننده در ارتباط باشد.


20- مرد واقعی مرد ارزش‌هاست. انیشتین می‌گوید «سعی نکنید مرد موفقیت‌ها باشید، سعی کنید مرد ارزش‌ها باشید.» انیشتین می‌دانست که اگر برای دیگران ارزشمند باشید، درواقع به موفقیت رسیده‌اید. مرد واقعی مرد ارزش و ارزش‌هاست. او با بودن کنار دیگران به بهبود زندگی آنها کمک می‌کند.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
 • سعید چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:53:05
  مطلب کاملا درست و واقعی هستن. دلیل نمیشه چون ما بعضیاشونو نداریم کامنت های انتقادی بذاریم
 • الفو جمعه, 15 فروردین 1393 - ساعت : 19:13:51
  آقایون چرا اینقد بر اشفتید؟
 • سعید جمعه, 15 فروردین 1393 - ساعت : 01:57:46
  این ها رو یک خانم نوشته که یا مجرده و یا شوهرش اونطور که میخواد نیست.
 • text پنجشنبه, 14 فروردین 1393 - ساعت : 20:40:53
  فک کنم اینا مشخصات یه جنگنده f16 باشه تا یه ادمی زاد
 • حافظ پنجشنبه, 14 فروردین 1393 - ساعت : 20:33:00
  تا پول نداشته باشی هیچ هستی
 • m پنجشنبه, 14 فروردین 1393 - ساعت : 20:13:59
  خوب است
 • حسین صمدی پنجشنبه, 14 فروردین 1393 - ساعت : 16:02:39
  واقعت این مطلب رو کی می تونه نوشته باشه غیر از یک شخص که با بررسی حسرت های خانم های اطراف خودش به این نتایج رسیده!
  واقعا متاسفم
  نظرات کاملا سطحی و چند نکته واقعی کم اهمیت تر ار قبیل ظاهر و تیپ و .. چندبار تکرار شده!
  جالبه که بیان کنم چنین مردی هنوز اختراع نشده و اگر کسی رو دیدید که تمام یا اکثر این ویژگی ها رو در آن واحد داره بدونید که خانم محترم، اگر با این فرد ازدواج کنید خدانکنه در زندگی به مشکل بخورید!
 • خسرو پنجشنبه, 14 فروردین 1393 - ساعت : 13:37:38
  21- مرد واقعی فقط و فقط به زن واقعی دل می بندد!