آقایان بخوانند؛ چهار خصوصیت زنانه!

سلامانه : خانم‌ها خصوصیات اخلاقی و رفتاری خاصی دارند که چهار خصیصه‌ای که بین اکثریت آنها مشترک است را می‌توانید در ادامه بخوانید.


1- وقت گذارانی با دوستان
به گزارش پایگاه خبری سلامانه، زن ها در هر شرایطی دوستان شان را دارند. آنها با هم خرید می کنند، در خانه یکدیگر دورهم جمع می شوند و ... به طور کلی، دوستی های زنانه برای شان جایگاه والایی دارد. مردها پس از گذراندن یک روز در کنار دوستان شان خسته می شوند، اما زن ها چنین نیستند. 


2- عشق و علاقه به خواب 
بیشتر خانم ها خواب را دوست دارند. خواب شان جا و فلسفه خاصی دارد. زنان عادت دارند سمت راست تخت بخوابند و بالش خودشان را زیر سر بگذارند. هرگز نمی توانید مکان خوابیدن آنها را تغییر دهید.  


3- الکی خوش بودن
خانم ها استاد وقت ‌کش و الکی خوش بودن هستند. آنها ساعت ها مجله عامه پسند مطالعه می کنند و از آن لذت می برند. ساعت ها مقابل تلویزیون می نشینند و سریال تماشا می کنند. به عبارت دیگر، زن ها برخی اوقات از دنیای واقعی و سختی های آن فرار می کنند و خود را با خوشی های بی ارزش سرگرم می کنند. 


4- توجه کردن به جزئیات
تقریبا همه خانم ها توانایی توجه کردن به جزئی ترین مسائل را دارند. این مساله به ‌ویژه در دکوراسیون خانه نمایان می شود. به عنوان مثال، آنها می توانند روزها برای یافتن فرش جلوی تلویزیون همه فروشگاه ها را بگردند. هرگز نمی توانید چیزی را تغییر دهید، پس حرص نخورید. 

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.